Openbare beëdiging van nieuwe militairen van 42 Pantserinfanteriebataljon Limburgse Jagers

Op de Markt in Kerkrade legden op 15 november de nieuwe Limburgse Jagers de eed of belofte af op hun regimentsvaandel. Dit gebeurde onder grote publieke belangstelling. Het in carré opgestelde bataljon werd geflankeerd door een Boxer rupspantserwagen en twee Fennek wielpantserwagens. Voorafgaand aan de beëdiging hield burgemeester Jos Som, gastheer van deze openbare ceremonie, een toespraak. Voor de huidige commandant van het bataljon, luitenant-kolonel Ralf Goossens, was het de eerste keer dat hij een beëdiging leidde. Bijzonder is dat tijdens de ceremonie ook een plaquette door de bataljonscommandant overhandigd werd aan de Gemeente Kerkrade. Deze plaquette werd aangeboden als erkenning voor de 50-jarige partnerschap tussen Kerkrade en het bataljon Limburgse Jagers. Met deze openbare beëdiging wil het Regiment Limburgse Jagers de verbondenheid met de Gemeente Kerkrade onderstrepen.

Nieuws

COVID-19

Als gevolg van de door onze Minister President opgelegde beperkende maatregelen ten aanzien van COVID-19 heeft het bestuur moeten besluiten onze traditionele jaarafsluiting met een sfeervol KerstDinerDansant niet te laten doorgaan. Het bestuur vindt dit bijzonder jammer maar, met het oog op de gezondheid van onze leden, donateurs en hun familie, bleek dit de enige verantwoorde keuze...

MEER NIEUWS

ACTIVITEITEN EN AGENDA

agenda

Hier worden activiteiten en de agenda van de Officiersvereniging Maastricht getoond.

2020

Vr 06 nov: Social + Lezing *CANCELLED
Zo 13 dec: Kerst Diner met muzikale omlijsting

*Spreker en onderwerp zullen t.z.t. bekend gesteld worden.

2021

Vr 8 jan Nieuwjaarsborrel / cancelled
Vr 5 feb Borrel met lezing dapperheidsonderscheiding
Zo 7 mrt Koffie, vlaai en lezing over Indie
Vr 9 apr ALV combinatie digitaal en borrel
Ma 26 apr Koningsdiner
Di 4 mei Dodenherdenking
Wo 5 mei Bevrijdingsdag
Vr 7 mei Bezoek Bronbeek
Vr 4 juni Wijnproeverij Apostelhoeve
Vr 2 juli BBQ
Vr 6 aug Borrel
Vr 3 sep Borrel met lezing US DEFAT
Vr 1 okt Borrel
Vr 5 nov Indonesische maaltijd
Zo 12 dec Kerstdiner

*Bovenstaande agenda wordt per kwartaal bezien en indien nodig aangepast

Leden

inloggen

Sommige informatie is alleen voor leden van de vereniging bestemd. Wanneer u ingelogd bent kunt u de nieuwsbrieven, de stukken voor de ledenvergadering en de fotogallerijen bekijken en downloaden.

Met onderstaande button kunnen leden inloggen in het intranet d.m.v. gebruikersnaam en wachtwoord.

Top