Excursie naar Gulpener brouwerij

De jaarlijkse excursie van vrijdag 30 september was goed bezocht waarbij de deelnemers goed geïnformeerd werden over alle 'ins and outs' van de meest duurzame brouwerij van Nederland. Naast een gedetailleerde introductie door de gids en een uitgebreide rondleiding door de brouwerij, werden de deelnemers 'getest' op de kennis en kunde tijdens een bierproeverij. Winnaars werden Jef Pluijmen en het erelid Peter Kok. Aansluitend was er een gezellig samenzijn in het proeflokaal waarbij eenieder de kans kreeg om alle 15 bieren te proeven die Gulpener brouwt. Lid Oderwald liet op de plaatselijke piano zijn muzikale kunsten zien door de Limburgse Jagers mars te spelen, waarbij hij vocaal werd ondersteund het aanwezige gezelschap aangevoerd door de Regimentskapitein van het Regiment.

Nieuws

COVID-19

Als gevolg van de door onze Minister President opgelegde beperkende maatregelen ten aanzien van COVID-19 heeft het bestuur moeten besluiten onze traditionele jaarafsluiting met een sfeervol KerstDinerDansant niet te laten doorgaan. Het bestuur vindt dit bijzonder jammer maar, met het oog op de gezondheid van onze leden, donateurs en hun familie, bleek dit de enige verantwoorde keuze...

MEER NIEUWS

ACTIVITEITEN EN AGENDA

agenda

Hier worden activiteiten en de agenda van de Officiersvereniging Maastricht getoond.

2020

Vr 06 nov: Social + Lezing *CANCELLED
Zo 13 dec: Kerst Diner met muzikale omlijsting

*Spreker en onderwerp zullen t.z.t. bekend gesteld worden.

2021

Vr 8 jan Nieuwjaarsborrel / cancelled
Vr 5 feb Borrel met lezing dapperheidsonderscheiding
Zo 7 mrt Koffie, vlaai en lezing over Indie
Vr 9 apr ALV combinatie digitaal en borrel
Ma 26 apr Koningsdiner
Di 4 mei Dodenherdenking
Wo 5 mei Bevrijdingsdag
Vr 7 mei Bezoek Bronbeek
Vr 4 juni Wijnproeverij Apostelhoeve
Vr 2 juli BBQ
Vr 6 aug Borrel
Vr 3 sep Borrel met lezing US DEFAT
Vr 1 okt Borrel
Vr 5 nov Indonesische maaltijd
Zo 12 dec Kerstdiner

*Bovenstaande agenda wordt per kwartaal bezien en indien nodig aangepast

Leden

inloggen

Sommige informatie is alleen voor leden van de vereniging bestemd. Wanneer u ingelogd bent kunt u de nieuwsbrieven, de stukken voor de ledenvergadering en de fotogallerijen bekijken en downloaden.

Met onderstaande button kunnen leden inloggen in het intranet d.m.v. gebruikersnaam en wachtwoord.

Top